Má firmička zajišťuje individuální hlídání domácích mazlíčků všeho druhu. Od křečků, přes morčata, králíky, fretky, chameleony, leguány, andulky, korely, kočky a psy…a také ovečky a poníka 🙂
Veškeré hlídání je zajišťováno na individuální bázi a ušité na míru každého domácího mazlíčka. Každý jistě víme, že co zvíře, to originál a tomu se snažíme přizpůsobit i hlídání. Zajistíme Vám a Vašim pejskům pravidelné nebo občasné venčení. Pokud jedete na dovolenou nebo služební cestu, může pejsek po dobu Vaší nepřítomnosti bydlet u mazlichůvy doma, nebo může být mazlichůva u Vás doma a starat se o Vašeho mazlíčka jako o vlastního. Kočičky zase rádi navšítíme u Vás doma, kde jí budeme dělat společnost, nakrmíme a pohrajeme si. Ty nejmenší z nás králíčci, morčátka můžou být u mazlichůvy, kde jim nebude chybět dostatek volného pohybu po bytě a hlazení.
Vše záleží na Vašich přáních a požadavcích, které samozřejmě vyhovují především Vašim mazlíčkům, aby se cítili spokojeně a šťastně i v době Vaší nepřítomnosti.

Jak to přesně funguje?

1. Napište nám nebo zavolejte a sdělte nám o jaké služby by jste měli zájem a jaké jsou Vaše požadavky.

– jste-li z Prahy nebo Středočeského kraje napište na info@nechcibytsam.cz nebo volejte na 724 242 460
– jste-li z Ústeckého kraje napište na jaruska@nechcibytsam.cz nebo volejte na 724 793 432
– jste-li z Plzeňského kraje napište na veronika@nechcibytsam.cz nebo volejte na 704 348 935

2. Co budeme potřebovat vědět:

Máte-li PEJSKA – Jaký je Váš pejsek, jeho velikost, stáří,  jestli je to fenka nebo pes, zda se dobře snáší s jinými pejsky nebo nikoliv. Jestli má nějaké alergie nebo nemoci a bude třeba podávat léky. Zda je něco, čeho se bojí a čeho se vyvarovat (kola, motorky, děti, jiní psi kvůli agresivitě…). Jakým způsobem ho krmíte (granule, maso, kolikrát denně). A dále také zda vydrží sám doma, nebo bude potřebovat celodenní péči. Zda venčení bude probíhat na vodítku, nebo po zvyknutí si na mazlivhůvu bude možné ho pouštět nebo nikoliv a na co si dát na procházkách pozor. A poslední věc je termín hlídání nebo dny a hodiny venčení.
Máte-li KOČIČKU – Jaká je Vaše kočička, jestli je to nějaká rasa (specifika povahy), nebo normální číča. Zda je to kočička nebo kocourek a jak je stará. Jak reaguje na cizí lidi. Co má ráda, s čím si ráda hraje, kam se schovává. Zda si budete přát návštěvy u Vás doma aby si nemusela zvykat na nové prostředí. Čím krmíte a jakým množstvím. Zda má nějaká specifika.
Máte-li KRÁLÍČKA, MORČÁTKO apod. – Co máte přesně za zvířátko (zde máme širokou škálu možností). Jaký je Váš mazlíček, zda je zvyklý na pouštění po bytě. Zda neníčí vybavení bytu. Čím je krmený, množství a časy. Nemáli nějaké nomoci nebo alergie, případně zda bere nějaké léky. Na co si dát pozor. Cá má rád nebo nemá rád a čeho se vyvarovat.

3. Vybereme pro Vás ideální mazlichůvu

Dle sdělených informací o Vašem mazlíčkovi Vám vybereme ideální mazlichůvu přímo pro Vás a domluvíme se na termínu seznamovací schůzky. Schůzka může dle požadavků proběhnout formou procházky nebo návštěvy u Vás nebo u mazlichůvy.

4. Pošleme Vám smlouvu

Sepíšeme smlouvu o hlídání domácího mazlíčka doplněnou o konkrétní požadavky přímo pro Vašeho mazlíčka.

5. Probíhá hlídání nebo venčení

Hlídání, návštěvy, nebo venčení Vašich mazlíčků během kterého budete dle ústní domluvy informováni jak se mazlíčkovi daří a co dělá.

6. Platba

Po převzetí Vašeho mazlíčka zpět nebo v případě pravidelného venčení na konci kalendářního měsíce Vám na základě potvrzeného výkazu odpracovaných hodin bude zaslána faktura za hlídání, návštěvy nebo venčení.

 7. Pojištění

Celá služba je pojištěná proti škodám na majetku i zdraví způsobené třetím osobám mazlíčkem.

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Těšíme se na Vás a Vaše mazlíčky.

Tým Nechci Být Sám

 

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Předmět

Vaše zpráva

 

 

Lucie Janešová
Praha 9 - Běchovice

Protože mne zvířátka provází již od mého mládí a naplňují můj život, zrodil se nápad na zřízení agentury Nechci Být Sám. Věřím, že splníme přání i Vašemu mazlíčkovi.