Psalo se o nás v médiích – podívejte se ZDE

 Co o nás řekli naši klienti:

Majitelka kokra Garika

Dobrý den paní Janešová.

Již několik let využívám vašich služeb „MAZLICHŮV“ a jsme s manželem naprosto spokojeni.

Když jsme si před pěti lety pořídili s manželem pejska kokršpaněla Garika, rozhodli jsme se najít mu nějakou slečnu či paní na venčení. Trochu jsme si prošli při hledání trnitější cestou. Vůbec není jednoduché najít na tuto činnost někoho spolehlivého.

Najednou se objevila jiskřička naděje Vašich stránek a slečny Karolíny, která díky své profesionalitě a rychlostí našla našemu pejskovi parťáka Romana, který je vlastně již součástí rodiny J.

Ráda bych touto cestou Romanovi moc poděkovala, že mu náš pejsek přirostl k srdci a snaží se doplnit chvilky, kterou mu jeho páníčkové někdy nemohou dát.

Občas požádáme o venčení navíc a vždy se nám Roman snaží vyjít vstříc a pomoci.

Paní Janešová, chtěla bych poděkovat Vaší Agentuře “ Nechci být sám“ a všem mazlichůvám, díky kterým víme, že je o naše mazlíčky postaráno a dokáží nás zastoupit i když je mi jasné, že je to časově často dost náročné.

Vaší práce si vážím a doufám, že budeme nadále spolupracovat.

S pozdravem M.S. a pejsek Garrigue

Majitelka retrívra Edy

Díky hlídání našeho Edíka u chůvy Káji je z našeho pejska velmi společenský tvor, kterého nepřekvapí žádná situace. U chůvy si  Eda užívá každý den na procházkách a samozřejmostí je i kvalitní odpočinek. Každý den dostávám od chůvy „report“ a  fotky s popisem činností, díky tomu jsem na cestách klidnější, když vím, že je moje psí „dítě“ v pořádku a bezpečí. Kája si s Edou umí poradit v každé situaci, vše řeší v klidu a s chladnou hlavou, prostě profesionálně!

Š.J.

Majitelka bíglice Kesinky

Dobrý den,

moc Vám děkuji za zprostředkování hlídání Kesinky, vše proběhlo z mé strany k úplné spokojenosti. Musím říct, že paní Marie je opravdu úžasná, naučila Kesi základní poslušnosti, je na ní vidět obrovský pokrok, denně mě informovala o soužití a zasílala fotografie. Kesi jsme si vyzvedli včera u paní Marie v odpoledních hodinách dle domluvy.

Určitě bych Vás neváhala znovu kontaktovat.

S pozdravem, L.

Majitel vipetů Brisca a Bošnyho

Dobrý den paní Janešová,

hlídání kluků u Elišky proběhlo naprosto v pořádku a bez jediného problému. Jak my, tak myslím i kluci, jsme byli s Eliškou velmi spokojeni. Eliška nám každý den posílala spousty fotek, ze kterých bylo vidět, že se u ní kluci mají náramně a užívají si tu svou „dovolenou“ 😁. S Eliškou chodili na dlouhé procházky na zajímavá místa v Praze, vegetili si u ní v posteli, prostě vše co takový hafan potřebuje ke spokojenemu trávení své vlastní dovolené, když ho páníčci nepeskuji, že zlobí. 😁

Takže za nás rozhodně palec nahoru. 👍😁 Velké díky patri Elišce I za to, že se bez potíží poprala s našimi nároky a zdravotnim stavem Brisca, takže jsme opravdu spokojení a v budoucnu bychom Elišku určitě opět k hlídání velmi rádi využili. Je vidět, že i cizím pejskům dává stejnou dávku lásky, jako by byli její vlastní. Za to vše Elišce moc děkujeme.

Každopádně ještě jednou vám moc děkujeme i za veškerý přístup vasi organizace a určitě vás budeme využívat i dále.

Krásný den paní Janešová.

S pozdravem.

P.V.

Majitelka německého ovčáka Jacka

Dobrý den paní Janešová,

děkuji Vám ještě jednou moc za Janu , je skvělá je na ní absolutní spolehnutí  moc sem s ní byla spokojená, hlavně asi Jackoušek , bez ni by jsme na dovolenou asi neodjeli , určitě někdy ještě Jany služby využijeme

K.S.

Majitelka českého strakatého psa Buráka

Hezké odpoledne, paní Janešová,
moc bych chtěla Vám i celému Vašemu týmu (především Karolíně) poděkovat za to, jak jste se skvěle starali o našeho Buráka 🙂 Pravidelné venčení jsme využívali několik let a za celou dobu nedošlo k jedinému problému. Nejvíce musím ocenit profesionalitu, lidský přístup a flexibilitu se kterou jste pečovali o toho našeho rošťáka 😀 Jsem ráda, že pokud budeme v budoucnu opět venčení či hlídání potřebovat, tak vím na koho se můžeme obrátit. U Vás je zaručena 100% spokojenost!
S pozdravem,
A.V.

Majitelka stafbulky D’arcy

Naši staffbulku Darcy May venčí mazlichůva Karolína. Musím přiznat, že jsem byla až překvapena, jak si Darcy na Karolínu zvykla a jaký si k ní vybudovala vztah. Stačí jí říct, dnes přijde „Mazli“ a Darcy se začne těšit a nadšeně vrtit ocáskem. Čas, který Darcy s Karolínou tráví, je vždy aktivní. Navíc máme podrobný přehled, který mi závidí mnohé kolegyně s lidskými mláďaty ve školce 🙂 Celkový přístup předčil mé očekávání a Darcy má skvělou kamarádku, za což jsem upřímně vděčná.

Majitelka labradora Uriasche

Paní Janešová,

mnohokrát děkuji za naprosto profesionální způsob práce mazlichůvy Káji.
Uriasch je velmi temperamentní a já vím, že když je s Kájou, je v pevných a
přitom láskyplných rukou. A to je to , co na něj platí. Je pro mě velmi příjemné, když mě
jednou týdně v ranním intenzivním venčení Kája zastoupí. Já si můžu zařídit co je třeba
a Uriaschek má velmi příjemnou změnu, oproti “ běžné realitě“ – což jsem já.
Před téměř rokem jsem na vaše webové stránky narazila náhodou a jsem za tuto náhodu
opravdu moc ráda.

Z.V.

Majitelka kocourka Cadillaca

Dobrý den, paní Janešová,

Velice Vám za celou rodinu děkuji za skvělou mazlichůvu Betty! Byla skvělá, každý den nám posílala fotky a informace, jak se našemu kocourovi daří. Mohli jsme si tak užít skvělou dovolenou. Včera jsme se vrátili domů a Kadík nás vítal v plné síle a pohodě.
Ještě jednou děkuji, očekávám fakturu a budu se těšit na další hlídání.
Krásný zbytek léta a mnoho spokojených mazlíků a zákazníků.
H.D.

Majitel bordíka Empíka

Vyzkoušeli jsme předtím několik agentur na dogdsitting, ale u Nechci být sám oceňujeme především extrémní spolehlivost, rychlé a flexibilní plánování a především nadšeného a “unaveného“ člena rodiny na konci dne 🙂
S prací všech mazlichův jsme nad míru spokojeni, našeho Empíka nám venčí a hlídají již přes půl roku. Je na ně vždy spoleh a poprvé po nás nekouká smutnýma očima, když odcházíme do práce 🙂 a nemůže se dočkat na každou procházku, která se pro nej stava spíše novým dobrodružstvím.
Rádi bychom zejména poděkovali za perfektní práci koordinátorky Karolíny, která vždy obratem odpovídá na naše požadavky (které se často mění a adaptují na naše potřeby) na venčení/hlídání a při hlídání vždy Empíkovi náplánuje úžasný program s výlety do přírody. Podle následných fotek a zejména Empíkovy únavy je vždy vidět, že si každé venčení náležitě užívá a je o něj skvěle postaráno 🙂

Moc děkujeme 🙂

Hezký víkend,
J.J.

Majitelka jack russel teriéra Bena

Dobrý den,
byla jsme s „mazlichůvou“ moc spokojená a Beník evidentně také. Druhý den už je vítal, jak kdyby se znali dávno, což mě velmi potěšilo. Určitě Vaše služby v budoucnu velmi ráda využiji a bez obav Vám Beníka svěřím.
Ještě jednou Vám děkuji za hlídání Bena, přeji Vám mnoho spokojených páníčků a šťastných mazlíčků.

S pozdravem
S.S. a Ben

Majitelka cane corsco Sama

Dobrý den, paní Janešová,
ráda bych touto cestou ocenila perfektní péči o Samíčka ze strany „mazlichůváka“ Romana.
Jak víte, máme za sebou dlouhou, 3 týdenní zahraniční cestu, kdy Samíček byl předán do péče Romana. Roman se nám o Samíčka stará ( pravidelné venčení) již více jak dva roky, volba byla tedy jasná. Roman se staral o Samíka u sebe doma. Víte, jsme pejskaři, a v minulosti jsme měli již zkušenosti s několika hotely na hlídání pejsků. Prioritou vždy byla záruka perfektní péče o našeho chlupáče, ale bohužel, přestože se řada hotelů honosila před názvem kouzelným slovíčkem VIP hotel, byli jsme většinou zklamání, a v podstatě jsem zjistili, že čím více VIP hotel, tím horší služby za více peněz. Ale to je už jiná kapitola…..Chceme velice poděkovat Romanovi za úžasnou péči, za vstřícnost, za perfektní komunikaci, kdy každý den posílal informace, jak se Samík má a k tomu připojil i fotečky. Znamenalo to pro nás opravdu hodně, protože nemít jistotu, že o pejska je skvěle postaráno, dovolenou bysme si tak skvěle neužili. Opravdu veliké díky za tuto profesionalitu. Samíčka jsem si převzali spokojeného a tak trochu ho podezřívám, že se mu s námi ani moc nechtělo domů!  Co víc si přát…….

Ještě jednou díky, a prosím, ocenila bych, pokud se o skvělé práci Romana dozví i další klienti na Vašich stránkách, Lucie.

Krásný zbytek dne

P.K.

Majitelka kříženky Bellinky

Dobrý den paní Janešová,

je skvělé vědět, že se na vás mohu spolehnout a mám tím o mnoho starostí méně 🙂
Jana je skvělá a Bellča ji má moc ráda. Když byla dcera nemocná, říkala, že Bella byla smutná a kňučela, když Jana po venčení odešla. Má ji opravdu ráda.
Přeji Vám, ať předvánoční čas prožijete v pohodě 🙂

R.CH.

Majitelka dobrmana Viliho

Vážená paní Janešová,
chtěla bych touto cestou Vám a mazlichůvě Karolíně a Janě poděkovat za Vaše služby.
V naší těžké situaci jste nám nesmírně pomohli ji zvládnout. Byli jsme ohromně spokojeni o psovi ani
nemluvě. Miloval své mazlichůvy a moc se na ně těšil. Někdy jsem až malinko žárlila.
Vaše služby jsou perfektní a doufám, že je budete dlouho provozovat, protože MY se k Vám budeme
vždy vracet!!!!!
Ještě jednou děkujeme a pozdravujte děvčata.
M. a Vilíček z Jirčan

Majitelka bígla Luckyho

Krásný den Lucie i Moniko, ještě jednou vám velice děkuji! Jste zlaté. Monika je úplně úžasná, Lucky říkal, že Boží 🙂 DÍÍÍKY. Dnes vám platba odchází a velmi ráda se na vás obrátím v případě krize. Mějte se nádherně, měl prázdniny skvělé jako děti 🙂
Petra

Majitelka kříženky Kesinky

dobrý den,

Byli jsme moc spokojení, Veronice patří za nás velká pochvala, naše Kesinka je docela nervák a Veronika to s ní zvládla úplně skvěle.

M.S.

Majitelka kočičky Berušky

Dobrý den,

dovolenou jsme si užili, i díky Káje, která nás pravidelně informovala. Dle jejích zpráv Bédě chvilku trvalo, než se smířila se situací, ale pak už bylo snad vše v pohodě. Po příjezdu se na nás ale očividně těšila 🙂 Moc děkuji za poskytnutou službu.

Přeji hezký den,
P.L.

Majitelka křížené teriérky Molly v Plzni

S venčením od nechcibytsam.cz som veľmi spokojná. Za ten čas čo mi venčia Mollynku, a už je to rok, som stretla 3 mazlíchúvy, a každá bola príjemná a sympatická. Pred prvým stretnutím prebehlo zoznámenie s mazlichúvou a u nás aj s venčiacim parťákom. Keď sa mazlichúva menila, taktiež prebehli zoznamovacie venčenia spolu so starou aj novou mazlichúvou. Musím ešte povedať, že je na nich veľký spoľah a snažia sa na maximum plniť moje požiadavky, čo sa týka venčenia. Na dotazy a zmeny vo venčení odpovedajú rýchlo, a aj napriek niekedy nepredvídateľným zmenám v mojej práci sme sa vždy dohodli na venčení.
Veľmi ma taktiež potešilo, keď nás mazlichúva Veronika zbadala vo svojom voľnom čase na psom dni v Plzni a prišla sa mne a Mollynke pozdraviť a zaujímala sa ako sa máme. To ma len utvrdilo v mojom presvedčení, že som pre Mollynku vybrala správne. Myslím že môžem hodnotiť aj za Mollynku a mazlichúvam a nechcibytsam.cz dávame 5 pacičiek z 5tich! 🙂

J.A.

Majitelka fretky Jessie

Dobrý den, paní Janešová,

Co se týká spokojenosti s hlídáním Jessie, pak musím paní Martinu pochválit.
Byla jsem opravdu mile překvapena jak na hlídání byla připravena a jak si s Jessie poradila.

S pozdravem
M.Č.

Majitel labradora Baddyho

Dobrý večer, s Bárou jsme velmi spokojeni, má pro Badíka cit a má ho ráda a je vidět, že má i velké zkušenosti s pejskama, čehož si velmi ceníme je prostě super.

S přáním hezkého večera a díky

O.P.

Majitelka čivavy Eddieho – Plzeň

Dobrá den paní Janešová,

děkuji za optání. Máme se skvěle a máme radost, že se Edíkovi u slečny Lucie tak líbí. Vždy je při předání veselý a je vidět, že ho nic netrápí.

Děkujeme a přejeme Vám krásné letní dny.

S pozdravem
L.K.

Majitelka ridžbečky Ginger

Naše velké „DĚKUJEME“ patří Šárce a Karolíně! Tentokrát, jsme díky jejich celotýdenní péči o naši psí slečnu RR Ginger u nás doma, mohli s dětmi v poklidu brázdit horské svahy na lyžích v Itálii.
Dámy – díky za Váš čas, skvělou práci a láskyplnou společnost, kterou jste Ginger věnovaly. My všichni Vám vděčíme za doslova „vymazlený“ týden! Vážíme si toho a zcela určitě Vašich služeb využijeme i v budoucnu.
H.

Majitelka kříženky Aidy

Dobrý den, jesli jsem byla spokojená? to je slabé slovo, byla jsem hlavně úplně bez starostí, Aida se měla jako královna, já měla denně zprávy. Chtěla bych i Vám poděkovat a vyjádřit paní Monice velkou vděčnost. Určitě každému doporučím a sama se v budoucnu ráda na Vás obrátím.
Srdecne zdravi
J.K.

Majitelka flatky Morín

Na podzim roku 2016 jsem navázala kontakt agenturou Nechci Být Sám. Po úvodní konzultaci a seznámení s mazlichůvami paní Karolínou S.a Terezou Š. jsem využila služeb již několikrát. Mám vždy zájem o nárazové venčení – v případě nemoci nebo hlídání po několik dnů v mé nepřítomnosti .
Při hlídání, které oznámím pár hodin předem mi vždy vyšly vstříc. Nad rámec svého denní plánu si udělaly na moji fenku čas.
Po předem domluveném hlídání, kdy mazlichůva Tereza byla několik dnů v mém bytě, jsem byla velice spokojena. Pravidelně mě informovala o dění doma a po příjezdu byl byt v naprostém pořádku a dokonce i vyluxováno.
Agentura mi pomohla i v situaci, kdy jsem musela řešit hlídání z hodiny na hodinu. Potřebovala jsem během několika hodin opustit republiku a psa jsem si nemohla vzít s sebou. I v této nenadálé situaci mě agentura vyšla vstříc. Terezka byla zaneprázdněna, ale úkolu se báječně zhostila tentokráte Karolína. Jeden den trávila u nás – i ona vyluxovala, další dny si vzala moji fenku k sobě. Každý den mě opět podrobně informovala o tom, co všechno moje fenka podnikla a zažila a posílala fotografie.
Po příjezdu, kdy mi ještě párkrát fenku venčila, neboť jsem se vrátila nemocná, ji fenka radostně vítala a těšila se s ní na nová dobrodružství.
Za svoji osobu a jistě i za svoji fenku Morín rasy flat coated retriever mohu tuto agenturu jen a jen doporučit. V případě zájmu jsem ochotna své zkušenosti zájemcům sdělit ústně.
Eliška P.

Majitelka kočiček Miki a Kiki

Dobrý den,
byla jsem velice spokojená, je vidět, že Lenka je zkušená mazlichůva a že tu práci dělá ráda.

Děkuji a zdravím!
V.L.

Majitel kříženého labradora Baddyho

Dobrý den, děkuji za optání, máme se fajn a hlavně i Baddy, má nového kamaráda v podobě mého služebního německého ovčáka Elvise 🙂 Občas spolu chodí na procházky 🙂 Jinak musím pochválit slečnu Jiřinu, kdy při listopadové návštěvě po venčení při následném krmení si povšimla, že Baddy má v krmení vitamínové doplňky stravy a o tomto mě nejprve telefonicky informovala
( zapoměl jsem jí sdělit, že Baddy teď dostává ke granulím kloubní výživu a vitamíny v zimním období ). Je super, že si takhle všímá, protože nemohla vědět, co jsou ty tobolky v granulích zač. 🙂 a že mi zavolala a já jsem jí pak toto následně osvětlil. Já, moje přítelkyně i Baddy jsem s jejími službami venčení velmi spokojeni.

S přátelským pozdravem a díky

Ondra, Libuše a Baddy 🙂

Majitelka velškorgiho Andyho z Plzně

Přeji hezký den,

chtěla jsem poděkovat za Vaše služby, s hlídáním našeho pejska u slečny Lucie jsme byli moc spokojeni. Andy se na nás dnes díval velmi smutně, když jsme odcházeli do práce, tak je vidět, že se mu dařilo moc dobře.

Děkuji moc a těším se na další spolupráci.

Š.CH.

Majitelka čivav Fida a Timmyho

Dobrý den, paní Janešová,

píši Vám, abych se podělila o svoji skvělou zkušenost se dvěma ženami z týmu Vaší agentury „Nechci být sám“.

V létě jsem se mailem obrátila na Karolínu s dotazem týkajícím se možnosti několikadenního hlídání dvou pejsků (čivav) u nás doma. Od té doby jsme spolu v kontaktu a v rámci proběhlého prodlouženého víkendu bylo hlídání realizováno. Ráda bych alespoň takto vyjádřila svoje poděkování a ocenila profesionalitu, se kterou Karolína k dojednávání našeho kontraktu přistupovala. Byla vždy k dispozici, připravená a trpělivá zodpovídat naše dotazy. Byla to naše první zkušenost s využitím takové služby a já i můj muž jsme měli dost obav, aby vše proběhlo v pořádku. Karolína pro nás vybrala úžasnou mazlichůvu Báru H.. Její péče o naše pejsky byla skvělá, dodržela maximálně všechny dohodnuté věci a my jsme si díky tomu mohli v klidu užít volno. V našem bytě bylo vše v naprosto bezvadném pořádku, což také velmi oceňujeme.

Paní Janešová, děkujeme Vaší agentuře za služby, které poskytuje. Nám se velmi ulevilo, protože jsme Vaším prostřednictvím vyřešili problém s hlídáním našich pejsků.

Krásné dny a vše dobré,

Tereza a Pavel K.

Majitelka křížence Bertíka

Dobrý večer,

s Karolínkou je to naprosto úžasné. Vždycky se dohodneme a vše klape. Je moc spokojený, tohle s tou byvalou „venčitelkou“ neměl. Dokonce se před ní i schovával.
Ještě jednou děkujeme za pomoc.
Mějte se moc pěkně a přeji hodně spokojených klientů.
M.R.

Majitelé kocourka Sheldona

Dobrý den, vážená paní Janešová,

tímto bychom Vám chtěli velmi poděkovat za hlídání našeho kocourka Sheldona v době, kdy jsme pobývali na týdenní dovolené v zahraničí. Před odjezdem jsme uvažovali o řadě variant, co si s kocourkem v době naší nepřítomnosti počít (kočičí hotel, převoz zvířete k příbuzným atd.), nicméně nakonec jsme se rozhodli využít služeb Vašich mazlichův a po zkušenostech mohu říci, že jsme opravdu rádi, že jsme tak učinili.

Osobně i elektronicky jsme jednali především s pražskou koordinátorkou Kájou a mazlichůvou Terkou, kterým oběma patří obrovský dík. Denně jsme byli zásobováni mnoha fotografiemi a podrobným reportem, co se ten který den zrovna dělo, takže jsme mohli být skutečně klidní a dovolenou si užít, jelikož jsme viděli, že našemu Sheldonovi opravdu nic neschází a má se s děvčaty skvěle 🙂

V případě, že se v budoucnu opět rozhodneme někam vycestovat, rozhodně využijeme Vašich služeb znovu a mazlichůvy budeme všem s radostí doporučovat.

Ještě jednou díky a krásný den!

S pozdravem

V.H. a L.N.

Majitelka kočičky Shari

Dobrý den, paní Janešová,
s hlídáním a s Terezkou jsme byli moc spokojeni a Shari můžete přidat na Vaši stránku 🙂
Děkujeme moc a těšíme se na další hlídání!
S přátelským pozdravem,
A.Š.

Majitelka králíčka Bendera

Dobrý den, paní Janešová,
volno jsme si užili parádně a myslím, že i Bendík byl spokojený.
Děkujeme za skvělé služby, určitě jich ještě někdy využijeme.

Přeji pěkný víkend.
S pozdravem
A.D.

Majitel kříženého labradora Buddyho

Dobrý den,
s mazlichůvou Jiřinou jsme s přítelkyní velmi velmi spokojeni ohledně venčení, je úžasná a myslím, že s Baddym jsou velcí kamarádi 🙂 Vše je Ok, tak jak jsme si představovali a slečna Jiřina nám vychází vstříc, i když se ozveme nečekaně, když nám v zaměstnání přehodí služby a my potřebujeme venčení ……. prostě vše je super. Vaše společnost se nám perfektně stará o našeho Baddyho, když musíme do zaměstnání.

S přátelským pozdravem a díky

O.P, L.W. a Bady

Majitelka křížence Tima

Dobrý den, paní Janešová,

děkuji za fotky. Fotky samozřejmě můžete použít, Tim na nich vypadá jako úplně hodný pejsek :). Jiřina je výborná a Tim jí má očividně rád.
Mějte se hezky!
S pozdravem,

Petra

Majitelka křížené kolie Tondy

Dobrý den, paní Janešová,

jsme moc spokojeni! Jiřinka je zlatá, naprosto perfektní.
Děkuji za milé překvapení – fotky, hned mám lepší pondělní náladu :-).
Určitě Tondu můžete přidat na Vaše stránky.
Též děkuji a přeji hezký den

Blanka

Majitelka kočičky Ellie

Dobrý den, paní Janešová,

Chtěla bych Vam moc poděkovat za práci. Hlídání proběhlo v pořádku, Jiřina se moc dobře postarala o Ellie i udělala hezké fotky, které samozřejmě můžete zveřejnit:-)

S pozdravem a přáním příjemného dne,
E.M.

Majitelka štěňátka Bertíka a kocourka Sushíka

Dobrý den, paní Janešová,

s hlídáním jsme spokojené a děkujeme mazlichůvě Káje za péči o naší milované mazlíčky.
Přejeme Vám hodně úspěchů.

S pozdravem,
M.M.

Majitelka kocourka Smiegla v Plzni

Hezký den,
ještě jednou moc děkuji za vaše služby, byli jsme moc spokojení a nejvíce kocourek:). Určitě budeme služeb využívat dál.

Krásný den přeji
L.M.

Majitelka parsona Stůjího

Dobrý den paní Janešová,
s mazlichůvou Luckou a celým systémem služby jsme byly velmi spokojeni. Lucka byla perfektní a pejska jsme si odváželi klidného a unaveného a to považuju jako za naprosto největší pochvalu protože utahat našeho Stůjího vyžaduje opravdu hodně aktivity a péče, což světdčí o tom kolik pozornosti mu bylo věnováno 🙂 Moc za všechno děkujeme.
S pozdravem a přáním hezkého dne
S. B.

Majitelka králíčka Arinky

Dobrý den,

s hlídanim jsme byli moc spokojeni. Arinka zjevne potřebuje individuální péči, protože hlídaní snášela mnohem lépe než v „hotelech“ a jinych hromadných hlídaních zvířátek. Dokonce se od chůvy nechala i mazlit.
Moc děkujeme za perfektní služby. Určitě se na vás budeme i nadále obracet.

Hezký den,

K.Z.

Krásný článek o našem klientovi Lukym ke stažení

Luky_článek

Majitelka kocourka Kubíka

Dobrý den,

ráda bych poděkovala za hlídání našeho kocourka Kubíčka po dobu naší dovolené. S organizací z Vaší strany i s prací mazlichůvy Jany jsem byla velice spokojená. Vše, na čem jsme se dohodly, bylo skutečně splněno. Bylo vidět, že se mazlichůva o Kubíčka moc pěkně starala, dokonce po ní zůstalo vše čisté, uklizené a vpořádku. Opravdu moc děkuji za sebe i za Kubíčka a pokud budu příště zase někam cestovat, ráda se na vás opět obrátím.

S pozdravem a přáním pěkného dne
Barbora D.

Majitelka hovíka Tondy

Dobrý den,
s hlídáním jsem byla víc než jen spokojená – pes se měl u mazlichůvy Jany jako na luxusní dovolené, takže mooc děkuji a zveřejnění klienta „Tondy“ rozhodně nebráním 😊 – plus opravdu obrovskou pochvalu pro Janu 😊 dík za vše, ostatně Janě i Karolíně jsem to už psala.
S pozdravem Jana i Tonda

Majitelka kříženečka Maxíka

„Nechci být sám“ skvěle řeší moji situaci, mám pejska z útulku, který by velmi špatně snášel cizí prostředí, a tak chodí mazlichůva Natálka za ním, když já odjíždím pracovně přes noc pryč. Natálka je skvělá, vždy pošle zprávu, když za Maxíkem dorazí a já můžu být klidu. Opravdu jsem velice vděčná, že Natálku máme. 🙂

Š.M.

Majitelka králíčka Emilky

Dobrý den Lucie,

co se týče hlídání samotného, mazlichůva Martina je fakt úžasná, moc děkujeme, jsme absolutně spokojeni a Emilka myslím také 🙂

Hezký den,
s pozdravem

Klára

Majitelka foxteriéra Zmikyho

Dobrý den, paní Janešová,

hlídání je naprosto skvělé, s mazlichůvou Verčou jsem nadmíru spokojená, všechno probíhá úplně bez problémů. Zmiky je taky spokojený, Verču si oblíbil a chodí k ní rád. Jsem moc ráda, že jsem na Vaši agenturu narazila, pravidelné hlídání nám hrozně ulehčilo život.
Díky, mějte se krásně,
s pozdravem
A.J.

Majitelka kocourků Cipíska a Smolíčka

Dobrý den, paní Janešová,

hlídání mých zlatíček slečnou Šárkou překonalo moje představy. Šárka je velice citlivá, podávala mi o klucích detailní info, jak se mají, co dělali a jak se na mě těší. Myslím, že i díky její péči kluci nebyli uražení, když jsem se vrátila.

S přáním hezké neděle
E. Z.

Majitelka labradora Bena

Dobrý den,
děkuji moc za zaslání fotek. Spokojeni jsme byli moc, Ben evidentně také – při vyzvedávání se jakoby podivoval, že mazli nejede s námi domů.
Děkuji moc,

Hezký den DB

Majitelka flat retrívra Trinity a kříženého labradora Gabéna

Dobrý den, paní Janešová,
byla jsem moc spokojená, předčilo to mé očekávání. Karolína byla opravdu úžasná. Pejskům se po ní stýskalo.
Určitě vás zase využijeme, syn ještě nezačal, ale bude rekonstruovat dům, tak se mu hlídání hodí.

Srdečně zdravím,
A.Ch.

Majitelka křížence čivavy Falca- Plzeň

Dobrý den, chtěla bych tímto pochválit slečnu Šebkovou a Fremrovou. Děkuji za rychlé jednání, ochotu a profesionalitu. Pokud bude potřeba, určitě znovu využijí vašich služeb a doporučím ostatním.
Děkuji B.

Majitelka kocourka Kulíška- Plzeň

Dobrý den, paní Janešová,

Já i kocourek jsme byli moc spokojeni. Jakmile budu potřebovat kočičáka zase pohlídat, určitě se na Vás opět obrátím.

Hezký den.S pozdravem

Ž.T.

Majitelka jezevčíka Artyho- Plzeň

Chci poděkovat mazlichůvám Lucii a Kateřině za jejich ochotu a trpělivost. Oba, já i můj pejsek, jsme s nima spokojeni a pejsek se jich vždy nemůže dočkat a má je obě rád. Děkuji oběma, že mně pomohly s venčením pejska v mé nemoci.
Děkuji R.“

Majitelka kokříka Hastyho

Dobrý den,

chtěla bych Vám moc poděkovat a velmi pochválit sl. Elišku, která se vzorně a trpělivě o Hastíka starala. Je vidět, že má zkušenosti se psy a svou práci dělá opravdu s láskou. Hastík ji vždy netrpělivě očekával a s procházek se vracel s nadšením. Jeho spokojenost je vidět i na fotkách, které mu udělala na procházkách. Již je mi lépe, tak bych v tomto příznivém počasí služby přerušila, ale v budoucnu, v případě potřeby se na Vás vždy ráda obrátím.

Fotky samozřejmě můžete zveřejnit, děkuji za ně 🙂

S pozdravem Olga

Majitelk křížence Foxe a belgičáka Lajky

Dobrý den,

byli jsme velmi spokojení! Určitě to bylo mnohem lepší než je dát do hotelu, bylo vidět, že se neměli špatně. Děkuji za fotky, určitě je můžete zveřejnit, pokud pojedeme zase pryč, tak se na vás určitě znovu obrátíme.

Děkuji, hezký den,

Matyáš

Majitelka kocourka Elfíka

Dory den,

chtela bych Vám moc poděkovat, spolupráce s Vaší firmou je výborná a s hlídaním jsem opravdu moc spokojena 🙂

Mejte se hezky, s pozdravem

Anna G.

Majitelka kocourků Siga a Kerryho

Dobrý den,

kocouři se s Terkou dost skamarádili, když jsem se vrátila, byli úplně spokojení 🙂 Fotky můžete klidně zveřejnit, já myslím, že to kocourům nebude vadit 🙂

Díky,

Martina H.

Majitelka tří kočiček

Dobrý deň,

ďakujem, sviatky boli super. Hlídáni Elišky tiež, keď som prišla tak boli mačky uplne spokojné, dokonca nepýtali ani jesť 🙂 (akože nie hneď, po chvíli už ano).

Prajem krásny deň

Petra

Majitelka kočičky Nani

Dobrý den, paní Janešová,

svátky jsem si užila v plné míře, protože jsem věděla, že bude o Nani dobře postaráno. Jsem s Verčou velice spokojena. Nani vypadala v pohodě a že jí nic kromě mně nechybělo.

Ještě jednou děkuji za všechno. Bez vás bych to nezvládla. Taky děkuji za fotky. Jsou velice hezké. Obdivuji, že se to Verče povedlo. Je těžké vyfotit Nani, když nespí 🙂

Přeji vše dobré v novém roce a hezký den.

S pozdravem,

J. K.

Majitelka kočičky Delie

Dobrý den,

S hlídáním jsem byla jsem naprosto spokojená.

Hezký den,

M.N.

Majitelka boxera Scooby Doo

Dobrý den,

vše proběhlo perfektně. Scooby vypadal spokojeně a zjevně nestrádal… 😀 Martin je skvělý, takže vše dle představ. Děkuji moc za zajištění hlídání, věřím, že pokud bude mít Martin čas a zájem, budeme vaše služby rádi a pravidelně využívat. 😀

Přeji hezký den,    H.O.

Majitelka ovčandy Kary

Dobrý den,

děkuji, vše bylo úplně perfektní a musím moc pochválit Elišku, je to profík a s pejskama to fakt umí, nemohla jsem uvěřit vlastním očím, když Kara, která si lidi docela vybírá, se s Eliškou asi tak po vteřině a půl vyloženě přátelila. To jsem ještě neviděla. Tak to už jsem byla docela klidná, že můžu odjet do zahraničí bez obav. A když pak Eliška psala, že když poprvé přišla do bytu, tak Kara jí opusinkovala, tak už jsem se jenom v klidu dovolenkovala a skoro jsem zapomněla, že nějakého psa mám, protože jsem věděla, že je dočasně v těch nejlepších rukou. Kara jinak si na nově příchozí i zavrčí, ale prostě Eliška jí zmákla. Určitě Vašich služeb do budoucna opět využiju a budu vřele doporučovat. Myslím, že můj pejsek fakt měl to nejlepší, co mohl po dobu mojí nepřítomnosti mít – byla celou dobu doma a měla tu nejlepší chůvu, co má neskutečný cit pro zvířata. Takže super! Fakt díky, že jsem měla klidný pobyt v zahraničí, byla jsem z toho nervózní půl roku dopředu, komu dám mého miláčka na hlídání, a kdybych věděla, že přijde Eliška, tak hodim nohy na stůl a neřešim, protože prostě bylo to úplně v klidu 🙂

Mějte se a zdravím

Iveta

Majitelka křížence Jerremyho

Dobrý den paní Janešová,

vše proběhlo v pořádku, děkuji moc. Slečny jsou moc milé a sympatické.  FDěkuji za fotky, jsou krásné.

Ještě jednou děkuji a příště budu volat rovnou 🙂

Hezký den

H.Č.

Majitel maltézáčka Sendy

Dobrý den, pani Janešová,

tímto chci moc poděkovat Vám,slečně Karolíně a hlavně mazlichůvám Elišce a panu Romanovi za pomoc a skvělej přístup k pejskům 😉

Bylo to fajn,rád se zase na Vás někdy obrátím do budoucna 😉

Hezký dny!

Honza & Sendy

Majitelka poníka Capucina, beranka a kralíčka

Moc dekujeme, zviratka vypadaji velmi spokojene a my jsme stastni, ze jsme diky Vam mohli podniknout s detmi vicedenni vylet.
S pranim barevneho podzimu,
R.

Majitelka kocourka Žulíka

Dobrý den,

děkuji, dovolená se vydařila a s hlídáním jsme moc spokojení, většinou je z naší nepřítomnosti vystresovaný a s cizími lidmi se moc „nebaví“, ale prý se i hodně mazlil a po návratu nám tolik nenadával jako obvykle 🙂

Určitě můžete zveřejnit, můžu vás jen doporučit.

S pozdravem,
K.K.

Majitelka kočičky Šmudlinky

Dobrý den.

Vše proběhlo v pořádku, Šmudlina vypadala po mém návratu docela v pohodě. Jsem ráda, že si na novou „pečovatelku“ brzy zvykla a spřátelila se. Kytky to také přečkaly i v těch vedrech, které tu byly.

Hezký den.

L.M.

Majitelka králíčka Tobyho

Dobry den, s hlidanim jsem byla spokojena, slecna byla moc mila a zodpovedna, Toby po mem prijezdu vypadal, ze se mu domu pomalu nechce. 🙂

Preji hezky den a dekuji za zprostredkovani hlidani

S pozdravem K.V.

Majitelka pejsků Bíby, Amírka a kočičky Símy

Letos jsem opět jako nejvhodnější řešení pro odpočinkovou dovolenou bez mých 3 zvířecích ratolestí zvolila služby Lucky Janešové, která nám vybrala nejbáječnější
Mazlichůvu Káju, ta bydlela 8 dní u nás doma.
Denně jsem měla několikrát zprávičky o tom co se doma děje, někdy doplněné o fotečky jak se společně třeba dívají večer na telku a jiné…
Myslím, že za vše mluví situace po mém návratu kdy mne Bíba, Áma a Síma pravda přišli přivítat ke dveřím, ale paniku, které se jim zračila v očích když si Kája
dala batoh na záda a chystala se odejít, popsat slovy nedokážu  …

Moc děkuji i za pružnost, se kterou Kája řeší mé pozdní návraty z pracovních cest. Má od bytu klíče a vždy za zvířátky zaskočí, nejen vyvenčit, ale i pomazlit… vždyť je to
přeci ta nej mazlichůva na světě …

Díky, Simona Maierová

Majitelka králíčka Tobyho

Dobry den, s hlidanim jsem byla spokojena, slecna byla moc mila a zodpovedna, Toby po mem prijezdu vypadal, ze se mu domu pomalu nechce. 🙂

Preji hezky den a dekuji za zprostredkovani hlidani

K.V.

Majitelka kočiček Tygří a Leontýnky

Dobry den, mazlichůva Kristýna se o kočičky perfektně starala. Byli jsem s jejími službami velice spokojeni a kočičky také.
L.S.

Majitelka jorkšírka Coudyho

Dobrý den,
chtěla bych moc poděkovat za hlídání Coudíčka, který byl moc spokojený a nám se ani nechce věřit, že byl tak hodný, jak jsme dostávali informace. Jsme opravdu rádi, že mohl Coudík být u Vás. Pokud budeme potřebovat ještě někdy hlídání, určitě se na Vás obrátíme a jistě hlídání doporučíme i dále.
Ještě jednou moc děkuji
R.K.

Majitel kočičky Julinky a kocourka Filípka

Dobrý den,

s hlidanim jsme moc spokojeni, vše funguje skvěle.

O.P.

Majitelka králíčka Elíška – Plzeň

Dobry den,
byli jsme velmi spokojeni.
Hezky den

H.K.

Majitelka americké buldočky Amy – Plzeň

Dobrý den,
ano, byla jsem velmi spokojená. Mazlichůva zvládla naší Amy úžasně:-) Celkový pristup Vaší kolegyně i mazlichůvy nás velmi potěšil.

Děkujeme, ať se Vám a firmě daří.

A.N.K.

Majitelka ruského modrého kocourka Elíška

Dobrý den, paní Janešová,

dovolená mi bohužel rychle utekla, už jsem doma. Elíška jsem tu našla velmi spokojeného.

S pozdravem
M.H.

Majitelka JRT Valíka

Hezký den, Lucie.
S venčenim od mazlichůvy jsme velmi spokojeni, proto jsme ho také rozšířili.

Dekuji a zdravim vas.
Jitka

Majitelka jezevčice Tesie

Dobrý den,
Jsme s mazlichůvou moc spokojeni a Tesinka si to, myslím, taky užívá. Pokaždé je úplně hotová, protože je s Amy kamarádka a to jednoho unaví. Nechceme Tesu nechávat dlouho samotnou doma.
Mnohokrát děkujeme za perfektní pomoc!
Hezký zbytek neděle,
an

Majitelka kočiček Berušky a Pixiho

Dobrý den,
vše bylo, myslím, super, kočičky se po mém návratu tvářili naprosto spokojeně :o) Eva mě i informovala přes sms.
Ještě jednou moc děkuji, krásný den

J.L.

Majitelka kocourka Matěje

Dobry den, pani Janesova,

dekuji, vsechno zase sedlo do posledniho puntiku. Ze jsem vas nepotkala drive!!!! Mohla jsem si usetrit spoustu nervu a premlouvani sousedu k hlidani.

Jeste jednou dekuji a preji pekny den.
D.D.

Majitelka thajské kočičky Oui

Dobrý den paní Janešová,

Velice vám děkuji. Se slečnou mazlichůvou jsme byli velice spokojeni a Oui také vypadala spokojeně ani jsme jí moc nechyběli.
Fotky určitě můžete zveřejnit na vašich stránkách.
Děkuji vám

S pozdravem
M.V.

Majitelka argentinské dogy Agasiho

www.nechcibytsam.cz musim jen doporucit na hlidani pejsku. Postarali se nam o Agaska, stale jeste je u sve mazlichuvy, dostavam pravidelne informace o tom co delaji, jak se ma, posilaji mi fotky. Vim, ze je v dobrych rukach! Uz jsou to skoro dva mesice, a jeste par tydnu tam bude. Zvladli i Vanoce a Silvestr, super!! Dekuji Lucie Janešová a Karolína Steigerová

Majitelka kříženky bulíka Sheily

Dobrý den,
Sheilinka i já jsme byly moc spokojené a určitě Vás opět využijeme.

Majitelé bígla Filípka

Dobrý den,

Moc děkujeme za Vaše služby a samozřejmě zejména za naši mazlichůvu, se kterou jsme velice spokojeni – s Fífou si sedli a rozumí si. Mazlichůva je velice odpovědná, po každé procházce si voláme a informuje nás o tom, jak probíhala procházka, poskytuje nám i pořízená videa a fotky ze společných procházek, důvěřujeme jí a velice dobře se nám s ní spolupracuje. Takže ještě jednou velké díky, protože nám moc pomáháte.

Přeji pěkný den a zdravím.

M.J.

Majitelka minibulíka Rica

Dobrý den,

děkuji za fotecky. Mazlichůva byla skvělá a Ricouš si to užil. Ještě jednou děkukji za tak příjemné hlídání. Po školce je to strašně výtaná změna.

Přeji krásný den 🙂

Majitelka kočičky sphynx Berušky

Dobrý večer,

děkuji, dovolenou jsme si užili. Mimo jiné z velké části i proto, že jsem mohla být v klidu, že bude o Berušku postaráno. Musím Vám moc poděkovat za službu, kterou nabízíte. Neumím si totiž vůbec představit, že by Beruška byla někde jinde než doma a ještě s někým cizím. Mazlichůva sice psala, že na ní několik dní čas od času syčela, ale i tak doufám, že to z její (mazlichůviný) strany šlo. Beruška se dle emailů chovala standardně – až na to syčení, které bylo způsobeno změnou.
Mazlichůva mi hned sedla a jsem ráda, že byla vybrána právě ona. I když předpokládám, že si své mazlichůvy pečlivě vybíráte.

Děkuji Vám moc a přeji hodně spokojených klientů,
P.L.

Majitelka cane corso Stelly

Dobrý den, paní inženýrko,
moc děkujeme za hlídání, byli jsme moc spokojeni jak přístupem pečovatelky, tak i flexibilitou, jak se vše honem vyřídilo.
Samozřejmě můžete foto Stelly zařadit mezi spokojené zákazníky :-). Určitě službu ještě využijeme.
E.V.

Majitelka ridgebacka Abíse

Dobrý večer,
dovolená byla dokonalá, i díky mazlichůvě! Byla naprosto úžasná a to, co se jí podařilo s Abísem je neskutečné!!!!!!! Abís nebyl na hlídání, ale v lázních!!!! Moc děkuju!!!
M.H.

Majitelka králíčků Alfa a Fifinky

Dobry den, pani Janesova.
Kralicci se doma zabydleli, jako by ani nikde nebyli. Jeste jednou dekujeme.
Fotky jsou moc pekne. Kralicci meli take dovcu.
Mejte se moc hezky a zase nekdyv budoucnu.
A.T.

Majitelka králičice Emilky

Dobrý den paní Janešová,

z hlídání jsme byli nadšení! Evička je skvělá a Emilce se tam dařilo perfektně. Na stránky si ji klidně dejte, posílám i fotky, ktere bych ráda, abyste u Emilky uveřejnili. At je videt, jak tam byla spokojena 🙂
Chuva mi je posilala prubezne behem nasi dovolene, takze to bylo take super.

Moc diky,
s pozdravem

KK

Majitelka stafíka Sebastiena

Dobrý den,

Děkujeme za hlídání Sebika. Slečna nás pravidelně informovala a i z fotodokumentace bylo vidět jak si to Sebi užíval.

M.M.

Majitelka kočičky Polly

Dobrý den paní Janešová,
vše proběhlo výborně:) Chtěla bych moc poděkovat mazlichůvě, která se o Pollynku starala výborně.
Všude budu vaší firmu doporučovat!!!

Ještě jednou moc děkuji.

M.P.

Majitelka stafbulky Nelly

Vážená paní inženýrko,

chceme Vám a především slečně mazlichůvě poděkovat za hlídání naší Nelly. Mluvit sice neumí , ale určitě byla spokojená.

M.V.

Majitel králíčka Pancake

Dobry den,

Dekuji moc za hlidani Pancaka, Vas servis se mi moc libil a urcite Vas budu kontaktovat i priste, kdyz budu hledat nekoho kdo se mi postara o kralika.
Jeste jednou mockrat dekuji a preji krasny den,
D.S.

Majitelka králíčků Samuela a Patrika

Dobry den,

všichni jsme maximálně spokojeni. V lepších rukou ani nemohli být. Mazlichůva I. je sympatická a úžasná slečna. Je vidět, že má zvířátka opravdu ráda.

Jeste jednou Vam moc dekuji.
Preji krasny den
M.M.

Majitelka čevečka Anariona

Dobrý večer,
popravdě až niečo taketo sme fakt necakali:) Anarion si to teda podla fotiek a jeho nasledneho chovania poriadne uzil:D spal pak cely zbytek dne i noci. Skutocne sme az nadmieru spokojny:) Dufame, ze az najblizsie budeme potrebovat hlidani, tak bude mat prave mazlichůva E. cas:)
Dakujeme.
M.V.

Majitel ovčandy Julči

Dobrý den,

dovolená byla super, hlídání také, moc děkuji, strašně jste nám s mazlichůvákem R. pomohli. Až někam pojedeme, i nakrátko, tak rozhodně nebudeme hledat žádné jiné řešení.

Ještě jednou děkuji a přeji hezký den

R. Č.

Majitelka howavardie Jackie

Dobrý den,

dovolená se vydařila, a to i díky mazlichůvě, která byla jako chůva výborná. Mohu ji doporučit a zároveň můžete umístit fotku Jackie i na Vašich stránkách. Velice děkuji a ráda se na Vaši agenturu opět obrátím.

S pozdravem

P.B.

Majitelka králíčka Bena

Hezké odpoledne,

děkuji za optání, dovolená byla super:-) S hlídáním Beníka jsem velice spokojena, je v naprostém pořádku, moc děkuji. Je vidět, že změnu snést dovede:-)

Ještě jednou moc děkuji.

R.K.

Majitelka králíčka Králiny

Dobrý den,

hlídání proběhlo v pořádku,  myslím, že se Králině u dočasných majitelů i líbilo a bylo o ni velmi  dobře postaráno. Mazlichůva navíc byla velmi ochotná a ve všem vycházela vstříc.  Ještě jednou moc děkuji,  byla to velká pomoc a vyřešení starosti a už vím, že když bude potřeba, tak se s důvěrou a bez stresu  znovu na Vás  obrátím.  Zdravím a přeju hezký den a ještě jednou díky.

I.M.

Majitel bulíka Edy

Ještě jednou Vám děkuji za Edovi prázdniny, moc jste nám pomohla a rádi se na Vás případně obrátíme znovu.

 Majitelka bezsrstých morčátek Uragána a Samíka

Dobrý den,

moc děkujeme za hlídání, byli jsme spokojeni jak my, tak i naši bobínci 🙂 Oba se z „prázdnin“ vrátili v pořádku a spokojení. Průběžné info o tom, jak se mají, nás vždy potěšilo. Určitě vám je zase někdy svěříme.

N.P.

Majitelka křečice Uško

Malej šelme Ušku sa prázdniny u Vás páčili a ja som bola rada, že je o ňu postarané veľmi svedomito a milo. V prípade potreby určite Vašich služieb v budúcnosti využijem. Ďakujem a prajem veľa spokojných klientov:) H.

Majitel bulteriéra Tondy

Dobrý den,

děkuji, dovolená skvělá…, a Tonda vypadal také náramně spokojeně, takže všechno v naprostém pořádku… 🙂

M.

Majitelka jorkšírky Nelly

Dobrý den, za hlídání moooc děkuju, Neli byla spokojená když jsem přijela a opravdu si rozuměli s mazlichůvou A. :). Určitě se ozvu až budu potřebovat pomoc s hlídáním, jsem spokojená, ještě jednou děkuju :).

IZ

Majitelka kokříka Artiho

Dobry den pani/slecno Lucie,

Artie byl spokojený. Mazlichůva A. byla moc milá a velmi jsme uvítali její průběžné info o tom jak se Artiemu dařilo. Pokud budeme do budoucna opět potřebovat mazlichůvu, rádi se na Vás obrátíme.

Majitel kocourka Ruské modré kočky Vojtíška

Dobry den,

služby byly naprosto úžasné, věřím ze jich brzy zase využiji. Opravdu jste mi moc pomohli.

JC

Majitelka jorkšírka Arnyho 

Přeji vám hodně úspěchů ve vaší činnosti, děláte moc prospěšnou věc, pejsků je spoustu a vždycky se o ně člověk nemůže postarat tak jak by chtěl a potřeboval. . Já měla dobrý pocit u mazlichůvy Ester takřka okamžitě, viděla jsem, že to s pejsky umí a že si s nimi poradí. Z fotek je vidět jak jsou všichni spokojení a jak spolu vychází v pohodě, a tím, že byli v přírodě, tak se tam srovnali báječně. Dokonce se mu opravdu se mnou domů nechtělo, šel by hned zase zpátky, když jsem si pro něj přijela. A celou neděli pospával, až mi přišlo, že se mu i stýská. Rozhodně už vím na koho se příště obrátím.

Děkuji za všechno a už se těšíme jak se zase s kamarády a Ester setkáme.

MK

Majitelka rhodéského ridgebacka Brooka

Milá mazlichůvo,
chtěla bych Vám moc poděkovat za služby, které poskytujete mému pejskovi
Brukulíškovi ( má 60 kg a je to rhodeský ridgeaback).
Hlídání je dokonalé pes je ve společnosti jiných pejsků, není v bytě sám a
vrací se spokojený po krásných procházkách až někdy máme pocit, že se s námi
pak nudí.Dostávám od Vás spoustu krásných fotek prostě super.

Ještě jednu děkuje paní Brukoušková

Majitelka retrívříka Finínka

Krásný den Lucko, chtěla bych na této stránce vyjádřit díky za hlídání Finíčka. Lepší péči a lásku, se kterou jste ho hlídala, by jinde určitě v hotelu neměl. A jeho kamarádka Inkuška mu asi bude chybět.Vždy se na Vás ráda obrátím, jen doufám,  že se mi neodstěhujete někam moc daleko, ale i tak bych ho k Vám vždy vezla. Ještě jednou velký dík a všem, kteří by se báli dát hlídat pejska ráda vzkážu\“ Lucka a mazlichůvy jsou zlatíčka\“.

Krásný den a velký dík.

Hana S

Majitelka králíčka Fida

Zdravím Vás,

ráda bych Vám touto cestou velice poděkovala za služby, které nabízíte. Naprosto jste mi vytrhla trh z paty a Martin s přítelkyní, kteří se mi o Fidouše starali, byli skvělí. Naprosto vše fungovalo. Pokud budu v budoucnu Vaši pomoc opět potřebovat, ráda se na Vás obrátím a ráda Vás taktéž doporučím v případě, že by někdo další o takové služby projevil zájem.

Ještě jednou díky moc.

Kristýna S.

Majitel,ka kočiček Amálky a Rosárky

Chtěla bych velmi poděkovat mazlichůvám Ivaně a Lucce za skvělé hlídaní dvouch kočiček u mne doma; Rosárky a Amálky. Takhle v pohodě a spokojené jsem je uz dlouho neviděla po svém příjezdu z dovolené.  Mazlichůvy se o mé kočičky staraly s láskou a pečlivostí, takže si služby „Nechci byt sam“ budu i nadále objednávat.  Za poslední 3 roky jsem v Praze a okolí nenašla lepší a kvalitnější služby na hlídaní domácích mazlíčků a všem ostatním zájemcům službu na hlídání s „Nechci byt sam“ určite doporučuji.

Za pečlivé a láskyplné hlídaní Rosárky a Amálky ještě jednou velmi děkuji,

Eva J.

Majitelka kočičky Jonesy

Dobrý den, Lucko,

dovolená byla skvělá, děkuji za optání. Na pohodě a relaxu se podespala velkou mírou i slečna Kristýna a její průběžné zprávy o opečovávané Jonesy:), byla jsem úplně nadšená a od téhle chvíle se už nikdy nebudu stresovat kamkoliv kdykoliv vypadnout, protože mám Vás:)..

Krásný den

Jana Š.

Majitelky kočky Símy a krysaříka Bíby

V loni, po neskutečně špatných zkušenostech s hlídáním naší kočičky Símy a krysaříka Bíby známými v rámci naší dovolené, jsme se rozhodly pro hlídání jedině od profesionálů. Po pečlivém hledání jsme našly webové stránky „Nechci být sám“ a plácly jsme si s Lucií J. Naší mazlichůvou se na základě požadavků stala Markétka, která začala občas na noc dojíždět k nám domů na oboustranné zvykání, aby bylo před týdenní dovolenou v zahraničí jasno. A bylo hned po prvním hlídání, Bíba si Markétku zamilovala a Síma ji ve svém „teritoriu“ brala. A jak dopadla naše dovolená? Poprvé jsme byly v klidu! Markétka chodila do práce a vracela se k naší ZOO jako domů, denně jsme měly zprávy ráno a večer a před návratem nám ještě psala co má pro nás koupit k jídlu, abychom nemusely ten den někam chodit. Byla úplně vysněná. Tento V.I.P. servis jsme odmítly a tak nám doma alespoň naklidila.

Přejeme všem páníčkům a paničkám návrat domů ke spokojeným mazlíčkům tak, jsme jsme to zažily my!

Simona a Gražina

Majitelka Kerry Blue Teriera Gucciho

Dobrý den, Lucko,

chci Vám ještě jednou moc a moc poděkovat za úžasnou pomoc s hlídáním Gucciho. Přesnost, spolehlivost, ochota a hlavně empatie, to všechno u Vás velmi cením a jsem Vám moc vděčná. Mám teď i příjemný pocit, že vím, kam se můžu obrátit, až zas budu někdy potřebovat azyl pro našeho mazlíčka.

Mějte se moc hezky, pohlaďte Inku za mne.

Jitka B.

Majitelka Jorkšírského teriera Teddyho

Dobrý den, paní Janešová,

děkuji za zprostředkování a bezproblémové víkendové hlídání našeho Teddíka. Bylo na něm včera večer vidět, že byl naprosto spokojený, protože nevěděl, jestli má jít se mnou domů nebo s Bárou a Tomášem k autu :-). Vylítaný a šťastně unavený prospal celý večer a celou noc. Takže ještě jednou velký dík i mazlichůvě. Věřím, že jsme se neviděly naposledy.

Hezký den

Renata Č.

Majitelka krásné kočičky

Dobrý den,

ještě jednou děkuji za hlídání, vše bylo v naprostém pořádku, kočička vypadá spokojeně a já jsem ráda, že jsem si nemusela dělat starosti.

S pozdravem

Hana K.

Majitelka voříška Paca

Dobrý den Lucko,

chtěla bych Vám poděkovat za skvělé hlídaní mého Pacouše. Jsem s Vámi strašně spokojená, jste svědomité, flexibilní a úžasně milé. Pomáháte mi i s jeho převýchovou a já si Vás za to vážím. Vřele Vás všem doporučuji.

S pozdravem a poděkováním Martina P.

Majitelka kocourka a kočičky

Službu Mazlichůvy jsem využila o víkendu, kdy jsem cestovala mimo Prahu. Velice oceňuji rychlý a milý přístup, dokonce jsem obdržela i sms o stavu mých domácích mazlíčků (dvě kočky). Rozhodně doporučím také dalším známým a už teď jsem domluvená na službách Mazlichůvy na prodloužený víkend v červenci. Kočky se po mém návratu tvářily také spokojeně:-)

Bára S.

Majitelka kocourka Olivera a kočičky Agátky

Dobrý den, Lucie,

ještě jednou Vám chci touto cestou mnohokrát poděkovat za příkladnou péči o mé dva chlupaté svěřence v době mé nepřítomnosti. Kocour i kočička byli myslím velice spokojeni a do budoucna se nemusím obávat, že pokud bude potřeba, a bude možné z Vaší strany vyjít mi vstříc, mohu je s klidným svědomím svěřit do Vaší péče. Ještě jednou moc děkuji.

S pozdravem a přáním krásného dne

Maria S.kaLuky_článekLuky_článek

Lucie Janešová
Praha 9 - Běchovice

Protože mne zvířátka provází již od mého mládí a naplňují můj život, zrodil se nápad na zřízení agentury Nechci Být Sám. Věřím, že splníme přání i Vašemu mazlíčkovi.

Výcvik retrívrů

Profesionální výcvik s osobním přístupem.

Kontakt

NECHCI BÝT SÁM

Ke Kolodějům 188
190 11 Praha 9 – Běchovice

Hlídání psů a koček PRAHA, STŘEDOČESKÝ KRAJ
Ing. Lucie Janešová
tel: 724 24 24 60
e-mail: info@nechcibytsam.cz

Koordinátorka mazlichův Praha
Karolína Vávrová
tel: 737 180 099
e-mail: karolina@nechcibytsam.cz

Hlídání psů a koček PLZEŇ
Nikola Hlavatá
tel: 723 917 800
e-mail: hlavataan@seznam.cz
 

Hledat